SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afrikan gjalp trupi 125 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afrikan gjalp trupi 125 ml Ushqen dhe ben të mundur zbutjen e lëkurës. Shea Butter për vite eshte konsideruar si një thesar i vërtetë i elementeve ushqyese për lëkurë dhe një ndihmës i pazëvendësueshëm per ndjenjë të butë. Pasuruar me zbutjen dhe elasticitetin me vaj bajame, ky është produkti ideal për të thellë-down rimbushje edhe për lëkurën. Butësia e kesaj arome delikate dhe e shijshme, eshte kompakt dhe i butë do të përkëdhel lëkurën tuaj, duke e lënë atë pa rezistueshme. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4392 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »