SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilje dhe mirri uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje dhe mirri uje tualeti 30 ml. Ngrohtësi vanilla e ëmbël dhe orientale, mirre djegëse përzier së bashku për të krijuar një eksperiencë unike ndijor. Përzierje e përsosur e sensualitetit ëmbël, femërore e vaniljes me karakter të ngrohtë, të fuqishëm prej mirre për të theksuar personalitetin e një grua pasionante, i cili sjell në mendje kujtimet e largëta aventura dhe tregime të pasura me magji. Vanilla dhe mirrë një udhëtim me fantazi tuaj. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4387 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »