SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilje dhe kardamon uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje dhe kardamon uje tualeti 30 ml. Aromë të freskët dhe intensive e kardamom, vanilje të ëmbël dhe sensual, dy mbretëreshave të botës erëz, kanë ardhur së bashku për të krijuar një aromë magjike. Një Eau de tualet që ofron ndjesi e nates arabe. Ai hapet me gaz, shënime të gjallë e kardamom të cilat e bëjnë rrugën për ndjeshmëri të ngrohtë e vanilje për ata që duan të ndjehen të magjike në lëkurën e tyre. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4386 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »