SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilje edt 30 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje edt 30 ml. Delikate e kendshme Ujë Tualeti që ju mund ta hidhni në çdo kohë të ditës. Embelsia e kesaj aromë sensuale ka një ndjesi e kënaqësi shijues. Një aromë që tju coje ju ëndërr, rigjeneruese dhe ju te ndiheni të relaksuar dhe të qetë. Një esencë që fillon nga i freskët, harmonike dhe aromatike, me bergamot, dragua dhe Lavandin, në simbiozë me një zemër të woody Sandalwood dhe qitro, e rrethuar të gjitha nga një bazë vanilje me lë të kuptohet se e lehtë e frutave. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4385 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »