SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trendafil romantik qumesht trupi 250 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trendafil romantik qumesht trupi 250 ml. Një locion qe kënaq shqisat tuaja me aromën e saj të ngrohtë, le të butë lëkurën tuaj me cilësi e saj të pasur, dhe të ushqyer dhe mbrojtur me gjalpë Shea organike e saj dhe Wild Rose ekstrakt. Ky intensive produkt të butë është më shumë se një qumësht trupi ushqyes, ajo është kënaqësi e pastër, një mjet përkëdhel veten çdo ditë për lëkurë të butë prej kadifeje dhe rrezatues. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4394 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »