SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP Printer LaserJet Pro P1102
Çmimi :
€92.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HP Printer LaserJet Pro P1102 Hp eshte një printer që mund të perdoret ne zyra. Pro HP LaserJet printer pikturë njëngjyrëshe është projektuar thjesht për të përmbushur nevojat tuaja me efikasitet. Ajo është e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur dhe me me USB kabllo. E shtypura me shpejtësi deri në 19 faqe për minutë. Është super kompakt dhe të lehtë të përshtaten në çdo shtëpi apo zyra. Ajo ka një tabaka 150 fletë letre, si dhe një 10 prioritar fletë input slot.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4441 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »