SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zambaku i lugines krem trupi 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zambaku i lugines krem trupi 200 ml Intensive e këndshme e pasur ajo është krem trupi i zambakut të luginës një trajtues i vërtetë për lëkurën dhe një himn lumturisë për shqisat me freskinë e saj dhe ëmbëlsi e kësaj luleje të bukur. Prania në formulën e gjalpë Shi siguron mbrojtje dhe ushqim ndërsa cilësi prej kadifeje të butë dhe të përkryer me lëkurë duke e lënë atë tepër të butë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4466 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »