SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frangpine krem per trupin 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Frangpine krem per trupin 200 ml Më shumë se vetëm një krem është një ëndërr ekzotike që rigeneron shqisat Lule frangipani dhe përkëdhel lëkurën me përfitime të vlefshme të gjalpë Shi: ushqyes dhe mbrojtës. Cilësi të pasura dhe kadifeje përhapet me lehtësi dhe përthith menjëherë duke e lënë lëkurën tuaj tepër të butë dhe mbështjellës atë gjithë ditën me aromën e tij te ëmbël dhe intensive. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4465 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »