SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule portokalli krem per trupin 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule portokalli krem per trupin 200 ml. Orange Blossom dhe lëng portokalli një krem që përfundon në trup në një shije të freskët dhe pranverë, ndërkohë që ushqen dhe zbut thellë. Përmban një përbërës aktiv të marra nga lëng i portokallit një koncentrat i vërtetë i mirë duke u bazuar në vitaminë C dhe të pasura në sheqerna dhe mineraleve të dobishme për lëkurën. Një krem i butë, që përtërin shndrit lëkurën e trupit, dhe aromë lehta dhe harmonike, kujton lulishtesh mesdheut si lulëzim të plotë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4468 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »