SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule qershije esence shtepie 100 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule qershije esence shtepie 100 ml Aroma e saj të sofistikuar që shkakton gëzimin e përmbushjes së një shëtitje romantike nëpër kopshte në lulëzim. Jepini çdo dhomë një ndjenjë marramendëse dhe e ëmbël, e këndshme e nje lule dhe fruta holluar në një simfoni të freskëta jeshile Cherry Blossoms janë në lulëzim dhe të sjellë pranvere ne te gjithë shtëpine. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4457 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »