SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orkide home esence 100ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Orkide home esence 100ml Esenca romantike dhe delikate e ndërtuar rreth shkëlqimin e lule Orkide, i jep ëmbëlsi pafund për çdo dhomë. Si një frymë e verës, e ngrohtë si dielli tropikale dhe fal magjise se natës ekzotike ju kthen dritë te këndshëme mbush shtepine me arome te mrekullueshme. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4456 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »