SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce per Femra & Femije
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me Qafa per femra dhe femije. Kepuce lekure te nje cilesie te larte qe mbron kemben tuaj nga lageshtira dhe i ftohti gjate stines se dimrit. Veshja eshte prej lekure mjaft cilesore dhe ne pjesen e brendshme te kepuces siguron komoditetin e kembes suaj ne cdo rast. Prodhim i nje firme shqiptare,e cila ka prodhuar per vite te tera, per firma te njohura si: Hugo Boss, Lacoste, Clarc's etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4474 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »