SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem trupi The Verde 200ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeshil krem per trupin 200 ml. Një hidratues i energjisë freskët për mirëqenien kjo është ajo që i jep këtij qumështi dietë e përkryer e përditshme për bukurinë e lëkurës dhe gjithë trupit. Falë formulës së saj me gjalpë Shi dhe çaj jeshil, siguron ekuilibrin e duhur e hydratim, butësi, elasticitetit të lëkurës. Ideal pas një vaske dhe dush aroma e tij e pagabueshme e çajit të gjelbër dhuron energji e pastër. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4473 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »