SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Vanilja dhe Kardamon esence per shtepi 100ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilja dhe Kardamon esence per shtepi 100ml Kardamom freskët dhe intensive Vanilia e ëmbël dhe sensuale, dy mbretëreshat me erëza i japin jetën për thelbin e mrekullive. Një aromë që evokon ndjenjat magjike: ai hapet me vibracionet e gazuar e kardamom dhe pastaj kënaq shqisat e me ndjeshmëri të ngrohtë e vanilje për ata që duan të krijojnë përrallë zanash-atmosferë të nates arabe. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4486 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »