SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Iris esence per shtepi 100 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris esence per shtepi 100 ml Një thelbi i çmuar dhe delikate si lulja nga e cila ajo rrjedh, cila përfaqëson pastërtinë dhe thelbin e pranverës. E freskët si frymë e erës i jep dritë çdo mjedisi effluvia dhe atmosferë delikate për një shtëpi që lulëzon gjatë gjithë vitit. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4485 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »