SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Vanilja dhe mirry esence per shtepi 100ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilja dhe mirry esence per shtepi 100ml. E embel vanilje ngrohtë dhe mirrë përzierje me erëza orientale sebashku për të krijuar një eksperiencë unike. Një parfum që e bën udhëtimin me imagjinatë, intensive dhe delikate e cilat ngjall emocione dhe për të sjellë në shtëpi magjinë e lindjes. Produkt nga: Bottega Verde.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4484 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »