SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Vanilje e zeze esence per shtepi 100 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje e zeze esence per shtepi 100 ml. Mbulon çdo dhomë me ndjeshmërisë së zezë vanilje kadifeje dhe intensive e frutave dhe luleve. Një aromë e ngrohtë dhe elegante që transformon çdo dhomë në një kopsht të mrekullueshëm ekzotike për një shtëpi që lulëzon e magji. Produkt nga: Bottega Verde.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4483 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »