SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris krem trupi 200 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris krem trupi 200 ml Një qumësht aromatik i cili transformon ritin e masazhit pas banjës në një interlude e kënaqësive të pastër. Një krem i pasur i butë dhe i qetë që ushqen dhe zbut lëkurën e trupit, duke e lënë atë te këndshëm dhe i rrethuar nga aroma e pranverës iris të freskët dhe të ajrosur. Përmban gjalpë Shi i cili ushqen dhe zbut lëkurën edhe më te thatë dhe qumështi iris eshte qetësues. Një aromë dehëse që do të veshi lëkurën tuaj me bukuri dhe mirëqenien për shumë orë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4481 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »