SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlete Lekure per Meshkuj
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Atlete lekure per meshkuj. Produkt i prodhuar me lekure te cilesise se larte. Veshja e jashtme dhe e brendshme prej lekure i ofron kembes suaj rehatine dhe higjenen e shumekerkuar. Prodhim i nje firme shqiptare, e cila ka prodhuar per vite te tera, per firma te njohura si: Hugo Boss, Lacoste , Clarc's etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4480 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »