SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGE SUBLIME Krem Nate 50 ml
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trajtim intensiv nate, me një formulë të pasur, posaçërisht për të bërë shumicën e kohës që ju kaloni duke fjetur, kur lëkura është më e hapur për trajtimet kozmetike. Ideal për të rikthyer shkëlqimin e lëkurës dhe në mënyrë efektive për të ballafaqojnë shenjat e lëkurës si lodhje, humbje e ton, dhe rrudhave. Ajo përmban PGG5 një përbërës kozmetike inovative nga Kimike, Instituti Farmaceutike dhe toksikologjike të Universitetit të Milanos, i cili stabilizon kolagjenit, elastin së bashku me të rrisin aftësinë e lëkurës për të shërohen dhe të rivendosë tonin e saj natyrore. Red Maple lëshon një veprim anti-oxidant së bashku me Gatuline Radiance një përbërës aktiv rrufetë për të përsosur të lëkurës, dhe shtoni gjallëri të jashtëzakonshme për lëkurën nga koha e zgjimit. Cilësi veçanërisht prej kadifeje të përkryer blends në lëkurë, përcjellë përbërësit aktiv, në mënyrë efikase, dhe rritjen e efektivitetit të tyre. Nga minutë që ju të zgjoheni, lëkura juaj do të zbulojë bukurinë e vërtetë e një çehre të freskët, rrezatuese, pavarësisht moshës tuaj. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4501 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »