SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGE SUBLIME Per konturat e syve
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trajtimi në mënyrë specifike për zonën delikate rreth syve dhe ideale për kthimin shkëlqimin në sytë tuaj dhe për zbutjen largon shenjat e lodhjes, linjat e bukura dhe qarqe të errëta. Ajo përmban PGG5 një inovative përbërës të re kozmetike, zhvilluar nga Kimike Instituti Farmaceutike dhe toksikologjike të Universitetit të Milanos, i cili stabilizon kolagjenin elastinen dhe së bashku me të rrisin aftësinë e lëkurës për të shërohen dhe të rivendosë tonin e saj natyrore. Red Maple lëshon një veprim anti-oxidant së bashku me gatuline shtuar radiance një përbërës aktiv për të përsosur të lëkurës, me pigmente pearlescent në formulën për të shtuar shkëlqimin e jashtëzakonshme për zonën rreth syve te qarqeve të errëta Veçanërisht delikate, cilësi i butë, përcjell në mënyrë efektive përbërësit aktiv për t'ju dhënë një të freskët shikimin, rrezatues, pavarësisht moshës tuaj. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4500 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »