SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGE SUBLIME KREM DITE 50ML
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kalimin e kohës lëkura fillon të dobsohet duke treguar të gjitha shenjat e plakjes. Humb freskin dhe tonin, shfaqjen e rrudhave,dhe lodhje. Për ti dhënë çdo gruaje mundësinë të aspirojnë për një shkëlqim të ri laboratorët tanë kemi formuluar linjë me PGG5 Age Sublime plakjes aktive globale studiuar Kimike Farmaceutike toksikologjisë Instituti Universiteti i Milanos. Ky përbërës aktiv PGG5 është projektuar për të rritur elasticitetin e lëkurës dhe në këtë mënyrë ndihmojnë për të ringjallur freskinë e saj natyrore dhe shkëlqim drite një haraç për të gjitha gratë që duan të sfidojnë kohën dhe zbulojnë bukurinë e tyre ndriçues për të gjithë moshat. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4499 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »