SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGE SUBLIME - ALL OVER SERUM 30ML
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ideale për një trajtim shtesë dhe intensive për të rikthyer shkëlqimin e lëkurës me një veprim të përkushtuar per nje lekure te lodhur, me humbje e ton dhe me rrudha. Ajo përmban PGG5, një përbërës kozmetike inovative kimike nga Instituti Farmaceutike dhe toksikologjike të Universitetit të Milanos, i cili stabilizon kolagjenin, elastin, së bashku jane ne gjendje të rrisin aftësinë e lëkurës dhe rivendosë tonin e saj natyrore. Red Maple lëshon një veprim anti-oxidant dhe Gatuline shkëlqim, një përbërës aktive për të përsosur lëkurën, duke i dhënë gjallëri të jashtëzakonshme në fytyrë qe nga e momenti i parë. Cilësi veçanërisht të lehta dhe lëngu është zhytur në çast, për veprimin efektiv të përqendrimit të fuqishëm e përbërësve aktivë. Vetëm një sasi e vogël e këtij produkti është e mjaftueshme për të zbuluar në një moment, bukurinë e vërtetë dhe një çehre të freskët, rrezatuese në çdo moshë. Produkt nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4498 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »