SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Glikolik Acid Krem Fytyre 50 ml
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Glikolik Acid Krem Fytyre 50 ml. Siguron një fytyrë të freskët dhe të lëmuar promovimin rinovimin e epidermë kështu ajo mbetet e qetë, i zhdërvjellët dhe të qetë. Ideale për dite dhe krem natë përmban acid glycolic, i cili ka aftësinë për të ripërtërirë butësisht sipërfaqe të lëkurës duke i dhënë një fytyrë të ndritshme. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4508 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »