SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGE SUBLIME KREM Nate 50ML
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGE SUBLIME KREM Nate 50ML. Trajtim i pasur dhe intensive për natën që shfrytëzon përfitimet e pushimit në mënyrë që të lëshoj forcën e plotë të rivitalizimit dhe anti-plakje Pluridefence. Kjo molekulë patentuar nga Bottega Verde ka aftësi të jashtëzakonshme për të rritur dhe të plotësoj procesin natyror të lëkurës mbrojtjen kundërshtare në mënyrë efektive fenomenin e plakjes së lëkurës. Përveç kësaj për programin e tij promovon qëndrueshmërinë qelizën duke përmirësuar qëndrueshmëri të lëkurës dhe trashësi ruajtjen e integritetit të kolagjenit dhe elastinen Eshte shume i qetë dhe i errët në çast sublimates i lëkurës e le menjëherë te butë dhe të qetë, dhe kur ju të zgjoheni fytyrën tuaj dinjitoze dhe rrezatuese. Produkt Nga Bottega Verde.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4503 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »