SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aminivita Krem Fytyre Dite 500ml
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aminivita Krem Fytyre Dite 500ml. Por me kalimin e viteve, mekanizmat mbrojtës të lëkurës nuk janë më të mjaftueshme për të parandaluar akumulimin e substancave të dëmshme që shkaktojnë plakjen e lëkurës. Donte t'i përgjigjet këtij problemi Bottega Verde duke krijuar Pluridefence molekulë patentuar, i lindur nga bashkëpunimi mes vlefshme Kërkime dhe Zhvillim laboratorike të Bottega Verde dhe Institutin e Kimisë Farmaceutike dhe toksikologji, Universiteti i Milanos. Pluridefence komponenti kryesor i Aminovita është në gjendje për të rritur dhe të plotësoj procesin natyror të mbrojtjes së lëkurës në krahasim me plakjen e lëkurës. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4502 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »