SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mielexpertise serum fytyre 30 ml
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mielexpertise serum fytyre 30 ml Reagon në mënyrë efektive për kërkesat e lëkures një formulë intensive për të riparuar dhe për të mbrojtur sipërfaqen e lëkures nga bombardimi e kalimin e kohës. Prania e Cuore di Miele dhe Pluridefence përbërësit ekskluzive patentuar nga Bottega Verde përfaqëson pikën e fortë e këtij serum të vlefshme. Rigjallëron, antioxidant, efektet mbrojtëse dhe ushqyes forcojne mbrojtjen e lëkurës së duke mposhtur dhe për të parandaluar shkaqet e përgjithshme të plakjes, duke përfshirë agjentët atmosferikë dhe ndotja. Cilësi e saj, tepër te buta menjëherë lë ndjenjë të lëkurës prej kadifeje. Ideale për një trajtim intensiv. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4515 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »