SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mielexpertise krem fytyre nate 50 ml
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mielexpertise krem fytyre nate 50 ml. Specifike-gjatë natës trajtim që përshtatet me biorhythms e lëkurës, ndërsa ju fle për një nxitje shtesë të ushqyerit dhe substancave që mund të riaktivizojë freski. Formula rrit fuqinë e saj të liron të gjithë fuqinë e dy përbërësve ekskluzive patentuar nga Bottega Verde Cuore di Miele dhe Pluridefence Këto kanë një efekt të thellë-down rigjallërues, riparues, mbrojtëse dhe Replenishing që forcon mbrojtjen e lëkurës duke mposhtur dhe parandaluar shkaqet e përgjithshme të plakjen e lëkurës. Soothes e ëmbël me vaj bajame qe ushqen lëkurën t'i jap ngushëllim të menjëhershëm. Aromë është delikate dhe relaksuese dhe ajo rrit efektin qetësues te trajtimit në mëngjes, fytyra juaj do të ndjehen të freskët dinjitoze, rrezatues, e butë dhe ngjyra të ndezura. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4514 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »