SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mielexpertise krem per fytyren 50 ml
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mielexpertise krem per fytyren 50 ml Ke nevojë për të pasur lëkurë të pjekur, produkte të fuqishme me një veprim të gjitha raundin për të riparuar, për të mbrojtur dhe rigjallërimin e indeve dhe për të rritur mbrojtjen e saj. Ky trajtim intensiv, rezultat i hulumtimit të gjatë në laboratorët tanë, punon në fusha të ndryshme, në sajë të dy përbërësit ekskluzive. Këto veprojne thellë poshtë për të rigjallëruar, të veprojë kundër, riparimin e ndotjes, për të mbrojtur e cila forcon lëkurën në përgjithësi, ndihmon për të mbrojtur kundër shkaqet e plakjes së lëkurës, duke përfshirë elementet dhe ndotja. Rezultati është me të vërtetë një përgjigje efektive ndaj sulmeve të kohës, duke kontribuar në zgjerimin e lëkurës vitalitet kompaktësinë dhe shkëlqimi me rezultate të dëshmuara që zgjasin. Lëkurë të pjekur duhet të pasura, produkte të fuqishme me një veprim të gjitha raundin për të riparuar, për të mbrojtur dhe rigjallërimin ind në mënyrë që të rrisë mbrojtjen e saj. Ky trajtim intensiv, rezultat i hulumtimit të gjatë në laboratorët tanë, punon në fusha të ndryshme, në sajë të dy përbërësit ekskluzive, patentuar nga Bottega Verde: Cuore di Miele dhe Pluridefence. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4513 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »