SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lift efekt krem per qafen dhe dekolten 50 ml
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lift efekt krem per qafen dhe dekolten 50 ml. Per nje qafën të butë, décolleté dinjitoze dhe i përkulshëm në të gjitha moshat. Për të luftuar dhe për të parandaluar një pjese të tillë delikate dhe në mënyrë tipike femërore të trupit të një të veçantë. Efekt Lifting Cream është krijuar me pronat hidratues dhe një të fortë konfirmohen veprim. Ajo përmban soje nga-produkteve, të cilat kanë një veprim stimulues dhe energjike, e kombinuar me ekstrakte alga, që përmbajnë përbërësit ushqyes që janë të aftë për të stimuluar sintezën e kolagjenit, duke i dhënë një pamje të freskët dhe rinore të lëkurës ndërsa përmirësimin e qëndrueshmëri të saj. E lehte dhe e këndshëme për të aplikuar krem ushqen dhe tonet, në sajë të pranisë së mjaltit dhe vaj jojoba. Për të ruajtur bukurinë e një qafë rinore dhe décolleté. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4512 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »