SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lift efekt krem fytyre 50 ml
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lift efekt krem fytyre 50 ml Trajtim efekt bukuri, ajo rikthen qëndrueshmëri dhe ndriçim në fytyrë dhe ka një efekt të menjëhershëm kozmetike heqjen. Formula e tij është e bazuar në Butter Karite, embrion gruri naftës dhe Hyaluronic Acid nga bioteknologjia. Kjo është një krem shumë të pasur, ideale edhe për kohë të përdorim natën, kur lëkura relaksuar përgjigjet më mirë me veprimin hidratues dhe ushqyes. Për një çehre menjëherë smoother dhe të fortë. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4511 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »