SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ialuron plus super koncentrat serumi 30 ml
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ialuron plus super koncentrat serumi 30 ml. Një serum me efikasitet të lartë, me acid Hyaluronic pastër, i projektuar për të bërë më të madhe të virtyteve të jashtëzakonshme të rinisë. Efektiviteti i jashtëzakonshëm i 'Acid Hyaluronic i pastër e kombinuar me një formulë xhel ofron hydration të fuqishme anti-plakje dhe afatgjatë. Përdoret vazhdimisht favorizon ruajtjen dhe rritjen e rezervave ujore natyrore e indeve të lëkurës, është depozituar në brazdat e rrudhave mbushjes tyre, e përmirëson pamjen e lëkurës që shfaqet ushtar i ri, të butë dhe smoother. Përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, ajo është një bazë e shkëlqyer për kozmetikë ose kombinohet me trajtime të tjera të fytyrës. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4510 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »