SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ialuroplus face krem 50ml
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ialuroplus face krem 50ml. Protagonist kryesor i kozmetikes Bottega Verde është acid Hyaluronic një substancë që është aktualisht i përdorur gjerësisht në trajtimet kozmetike për biorevitalization lëkurës. Acid Hyaluronic është një komponent i natyrshëm i dermis roli vendimtar i ujit dhe substancave të tjera të lidhen për indet dhe kështu të japin volum dhe ton për të lëkurës. Përqendrimi i saj ka tendencë të ulet me moshën dhe kjo rënie e vazhdueshme dhe e konsiderueshme është ndër shkaqet kryesore të plakjes së lëkurës. Për të gjitha këto arsye ajo do të aplikohet me sukses në fushën e dermatologji dhe estetike për disa vjet, trajtime të reja me acid Hyaluronic lejojë që ajo të riaktivizojë lëkurë të pjekur, duke stimuluar funksionin e qelizave dhe indeve dhuruar qëndrueshmëri dhe ndriçim. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4509 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »