SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem nate per fytyre ritilift 50ml
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem nate per fytyre ritilift 50ml Complete anti-plakje trajtim që merr përparësi e fuqisë ripërtëritëse e natë me kohë pjesa tjetër me rivendosjen intensive, remodeling dhe efekte të zgjatura konfirmohen. Formula e tij inovative krenohet me Vitamina A (Retinol vitaminë e bukurisë), e cila është e nevojshme për të mbajtur lëkurën të zhdërvjellët dhe të rinj-looking, dhe është edhe më efektive në sajë të kombinimit të saj me një kompleks të fituara nga orizi naftës: Oryza komplekse. Ky përbërës aktiv jo vetëm që ka një efekt të rëndësishëm antioxidant, por kontribuon në ruajtjen potencialin e Retinol me kalimin e kohës për të rritur aftësinë e rimëkëmbjes. Efektiviteti i formulës është përfunduar nga fuqia hidratues e acidit Hyaluronic dhe aftësinë mbrojtëse të Pluridefence. Rezultatet janë të dukshme kur ju zgjoheni: shenjat e lodhjes janë zbutur, rrudhat duket më pak i dukshëm sikur ato kishin qenë të hiqet, konturet e fytyrës janë të freskëta dhe të lëkurës duket të ndritshme dhe më rrezatues shpejt. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4522 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »