SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ritilift krem dite per fytyren 50 ml
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ritilift krem dite per fytyren 50 ml. Me kalimin e kohës, ripërtëritja e lëkurës si proces ngadalësohet, duke e lënë atë në kërkim gjithnjë të lodhur, me linja dhe mungon në ton. Ka disa arsye për këtë moshën shumë dielli lodhje kështu që është një ide e mirë për të ndërhyrë me një program të dedikuar për të ri-zgjojë lëkurën tuaj dhe jepni atë përsëri pamjen e saj rinore. Vitet e hulumtimit kanë treguar se Vitamina A - Retinol, i cili është i njohur edhe si Vitamina bukurisë, është një nga më të fuqishme anti-moshave të përbërësve aktivë mbi të gjitha në llogarinë e aftësisë së saj të jashtëzakonshme për të përmirësuar prodhimin e kolagjenit dhe elastin çuar në një ulje të dukshme në linjat dhe rrudhave. Tani Hulumtimi ynë ka gjetur si për të rritur veprimin e vitaminës A dhe të bëjnë atë punë në më pak kohë për më gjatë. Formula e re për lëkurë të vjetër përmbajnë Retinol kombinuar me Oryza komplekse (një kompleks i derivateve të naftës oriz) që do të thotë ajo qëndron e paprekur për shumë më të gjatë, e cila e bën veprimin e saj edhe më të mirë: rezultati është varg Retilift Ultra, për lëkurë të kërkuar, një burim i mirëfilltë e ultra-aktive Retinol për një veprim të përgjithshëm anti-moshë që është edhe menjëhershëm dhe të gjata që zgjasin. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4521 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »