SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem fytyre superhidratues peptidage 50ml
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem fytyre superhidratues peptidage 50ml. Formula e tij inovative ofron moisturization te menjëhershëm, të thellë dhe të vazhdueshëm dhe të fuqishëm anti-plakje me efekt fuqi rigjeneruese të peptides, (biomolecules çmuar që efekti direkt kolagjenit, duke luftuar parimin Shkaqet e plakjes së lëkurës) e kombinuar me gjalpë Shi ushqyes dhe mbrojtës. Cilësia e saj eshte jashtëzakonisht e këndshme dhe të lehtë të absorbohet ofron rehati dhe butësi të lëkurës më të dehidratuar dhe nevojtarin nga aplikimit të parë. Dite pas dite shenjat e plakjes shfaqen më pak të dukshme dhe karakteristika lëkurën e duhur, dhe të përkryer moisturized shfaqet menjëherë ushtar i ri dhe më rrezatues. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4520 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »