SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oxygen anti wrinkle 24h krem fytyra 50ml
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oxygen anti wrinkle 24h krem fytyra 50ml. Agjentëve atmosferikë ndotja mënyra e jetesës dhe stresi vënë të gjithë bukurinë natyrore lëkurës në provë, duke e bërë atë të duket i përulur dhe i larë jashtë. Për të rivendosur një pamje të shëndetshme dhe për të ndihmuar fytyra juaj rizbulon shkëlqimin e saj natyrore, disa trajtime vitale janë krijuar që të 'ndihmuar lëkurën të marrë frymë përsëri duke ofruar ringjalljen efektive, ri-oxygenising, mbrojtëse dhe veprimin hidratues. Oxygen u krijua për të kënaqur kërkesat e bukurisë e të gjitha grave në kërkim për një mënyrë për të filluar luftën shkaqet e plakjes, duke siguruar lëkurën e tyre merr një nxitje shtesë të pasur me oksigjen lagështi. Përgjigja është Revitalin BT, një përbërës i cili stimulon ringjalljen frymëmarrje qelizore dhe Cloudberry një fryt i cili për shkak të vitaminës saj të lartë dhe përmbajtjen e karbohidrateve, mund të mbijetojnë në temperatura ekstreme të ulëta si -40 kjo rezistencë të jashtëzakonshme ka një mbrojtëse dhe detoksifikimin efekt në lëkurë. Produkte Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4517 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »