SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Natyral lift krem fytyre 50ml
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Natyral lift krem fytyre 50ml. Korrigjimi linjat e shprehjes është e mundur. Falë një parim aktiv me një veprim të tillë si zbutjes Argireline të përfshira në ashensor Natyrale një krem me një cilësi të butë dhe delikate që lehtë depërton thellë dhe ushqen lëkurën të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe për ditë ose përdorimin natës. Me një parim më tej elasticising aktive të marra nga pjesë unsaponifiable e vajit të ullirit që kontribuon për të parandaluar dehidrimin e lëkurës dhe elasticitet ndërsa promovon Jojoba naftës ka një veprim të thellë zbutje. Një parfum sensual me agrume dhe aromat lules rrit efektin e krem tuning na këndshëm të relaksuar në gjatesi vale në çdo aplikim. Për linjat që shfaqen më të zgjeruar, një ripërcaktuar kontur, një tonik lëkurës e cila është e armatosur që të përgjigjet pozitivisht për kalimin e kohës. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4516 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »