SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qumesht tonik Biostimolant 150ml
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qumesht tonik Biostimolant 150ml Dy-në-një, të qetë dhe kadifeje-textured, butësisht pastron dhe heq make-up me fytyrën dhe sytë, dhe në të njëjtën kohë shkakton një veprim të fuqishëm tonik dhe anti-plakje. Një gjest thelbësore bukuri që ka detyrë të rëndësishme për të shpëtoj lëkurën e papastërtive dhe të bëjë atë më të hapur për trajtime të mëvonshme, duke ofruar një ndjesi të këndshme e ngushëllim. Qelizat burimore Apple ndërveprojnë me vitalitetin e qelizave tona të lëkurës, duke promovuar rigjenerimin. Acid Hyaluronic kryen mbrojtës dhe hidratues, përmirësimin e elasticitetit dhe qëndrueshmëri cutanea. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4529 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »