SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem per fytyre Vita Stem biostimulating anti-plakje 50 ml
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem per fytyre Vita Stem biostimulating anti-plakje 50 ml. Ajo një inovative trajtim anti-plakje që mund të shkaktojë një rinovim e qelizave të lëkurës dhe procesin e riparimit, i cili parandalon dëme dhe riparimin e plakjes. Fuqia e saj është prania e qelizave burimore zvicerane bimore nga Apple, moment historik i fundit i madh në kërkimin kozmetike: reparative e tyre të fuqishme ndërvepron me vitalitetin dhe forcën e lëkurës qelizat tona, duke promovuar rigjenerimin dhe kështu reagimin pamjen e shenjat e plakjes. Përveç kësaj, përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë ndër të cilat janë anti plakje moisturizer Hyaluronic acid, dhe Pluridefence molekulë multiactive patentuar nga Bottega Verde - Veprimtaria e fuqishme mbrojtëse, që është dukshëm përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe qëndrueshmëri. Rezultatet janë reduktuar dukshëm shenjat e plakjes, lëkurë të duket më i re, rilindur, redesigned çehre ovale, e qetë dhe të ndritshme. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4528 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »