SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem Vita Stem Anti-Aging KremFluid biostimulating me qeliza staminale molle 50ml
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem Vita Stem Anti-Aging KremFluid biostimulating me qeliza staminale molle 50ml. Falë këtij kombinim të veçantë formulë mund të përfitojnë nga një trajtim i fuqishëm anti-plakje në të njëjtën kohë kryen një aktivitet në shënjestër pastrimi dhe normalizimit. Efektiviteti i saj i është besuar me veprimin korrigjues të jashtëzakonshme e qelizave burimore zvicerane Apple që promovojnë qëndrueshmërinë e qelizave të lëkurës sonë, duke stimuluar rigjenerimin dhe për të luftuar shenjat e plakjes. Njëkohësisht, prania e Evermat normalizimin aktive, zvogëlon pamje të shndritshme tipike e të ashtuquajturit "T-zone". Textures e Thahet shkrihet në lëkurë për të absorbohet shpejt. Rezultatet janë: anti-shndrit, lëkurë të freskët dhe shenjat e plakjes regenerated çehre dobësuar redesigned ovale, të qetë dhe të ndritshme. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4527 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »