SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Uvage Krem fytyre 50 ml
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Uvage Krem fytyre 50 ml E le fytyren te butë, të ndritshme dhe më të zhdërvjellët, lëkura e fytyrës duke përdorur Uvage duket gjithnjë e më shumë ditë redensified dhe rimodeluar pas dite. Kjo përtëritje të lëkurës shfrytëzon jashtëzakonshme anti-oksiduese kompetencat e ekstrakteve të rrushit të kombinuar atë me anti-radikal të lirë përbërës aktiv dhe substancave ushqyes që kanë kapacitetin për të reduktuar mikro-rrudhat në lëkurë dhe për të rritur nivelin e saj të lagështisë. Funksioni mbrojtës dhe antiradical është dhënë nga gjalpë farë rrushi, të pasura në vitaminë F, afatgjatë butësi nga një përzierje e, soje Jojoba dhe Karite butters, mbrojtje nga drita indukuar plakjen e lëkurës nga dielli një filtër që ekranet rrezet UVA, në të cilën fytyra është e ekspozuar vazhdimisht. Përdoret çdo ditë, ky anti-rrudhë krem përmirëson cilësinë e indeve të lëkurës duke siguruar një hydration korrekte dhe një veprim progresiv ristrukturimit. Për të zbuluar fytyrën tuaj e cila gradualisht bëhet më rrezatues dhe duket dukshëm më të rinj. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4526 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »