SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem nate retinolo bioplus serum 30ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krem nate retinolo bioplus serum 30ml Efektiviteti i Retinol përmirëson në maksimum, për një trajtim gjithnjë e më intensive për bukurinë dhe rininë e lëkurës. Një serum brez me një qëndrueshmëri të butë që është zhytur menjëherë nga veshje e guaskës duke e bërë atë çast duhur, dhe më i butë. Efektiviteti i saj ajo ushqen lëkurën,eshte kundër formimit të radikaleve të lira dhe rikthen ekuilibrin natyror e indeve. Fuqia e saj është aktive themelore për të zbutur rrudhat e sotme dhe për të parandaluar nesër nga Retinol, Vitaminat, perime kolagjenit dhe acid Hyaluronic. E drejta nga aplikimi i parë, lëkura është më dinjitoz. Ky serum zhvillon veprimin e krem të lëkurës në thellësi. Produkt Nga Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4525 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »