SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Retinolo Bioplus krem fytyre 50ml
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Retinolo Bioplus krem fytyre 50ml. Retinolo BIO PLUS rikthen ekuilibrin natyror e lëkurës pengon shenjat e parakohshme e plakjes dhe zbut nga rrudhat, ringjalljen e lëkurës. Ajo bashkëpunon veprimi i Retinol me se i vitaminave E, F, C, dhe me atë nga komplekset minerale përmbajtura në rrënjë xhensen. Ai gjithashtu përmban kolagjenit natyrore bimore nxjerrë nga Acacia. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4524 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »