SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ritilift ultra serum 30 ml
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kur lëkura juaj ka nevojë për ndihmë shtesë kundër shenjat e plakjes ky serum është zhytur lehtë jep efekte të menjëhershme dhe të zgjeruara dhe është pasuruar me anti-plakje përbërësit aktiv. Vitamina A Retinol (vitaminë e bukurisë) i kombinuar me Oryza komplekse (një kompleks antioxidant marra nga oriz vaj) janë edhe më efektive me aftësinë e rimëkëmbjes rritur nga forcim kolagjenit dhe fibrave elastin. Acid Hyaluronic hidratues dhe mbrojtës Pluridefence ton deri dhe të kontribuojë në dhënien e vëllimit të lëkurës. Aplikuar më vete ose para krem ajo zbut shenjat e lodhjes dhe rrudhave për një kontur rimodeluar e fytyrës dhe rrezatues uniforme lëkurë të fortë ashtu si i ri. Produkt Nga Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4523 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »