SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante shkolle per femije
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çante shkolle per femije. Ngjyra Blu mund te perdoret dhe femije qe shkojne ne kopesht. Dimensioni: Gjeresia 29cm dhe Gjatesia 40

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4609 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »