SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante shkolle per femije
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çante shkolle per femije. Ngjyra e kuqe . Dimensionet jane : Gjeresia 29cm dhe Gjatesia 44cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4608 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »