SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante shkolle per femije
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çante shkolle per femije. Ngjyra e zeze shume funksionale ma dy xhepa anesore . Dimensionet gjeresia:27cm dhe Gjatesia: 43cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4607 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »