SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante shkolle per femije
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çante shkolle per femije ngjyre pink me lule. Dimensioni i shpines: Gjersia : 27cm dhe Gjatesia 43cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4606 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »