SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hashure
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
2327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pergatitja:

Grurin e bardhe e pastrojme duke e shpelare vazhdimisht qe ti ikin hellet qe ka. E veme ne zjarr qe te zieje derisa te plasaritet, hedhim sheqerin, pasi te zieje pak, me grurin hedhim niseshtene te holluar me pak uje. E leme sa te marre 2-3 vale dhe e ndajme neper ene. Siper i hedhim arra te grira dhe pak kanelle gjithemone sipas deshires. Pasi te jene ftohur mire, i sherbejme.

Ju befte mire.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »